Odgrzybianie klimatyzacji Kraków z dojazdem do klienta

Dezynfekcja i odgrzybianie klimatyzacji samochodowej w Krakowie i okolicach

Ozonowanie klimatyzacji samochodowej to niesłychanie skuteczny sposób na odgrzybiania i dezynfekcji klimatyzacji samochodowej. Ozonowanie jest też bezkonkurencyjne w usuwaniu przyczyn nieprzyjemnego zapachu z nawiewu oraz nagromadzonych w kanałach klimatyzacji czynników wywołujących objawy alergii. Jakby tego było mało ozon usuwa nieprzyjemne zapachy, także te z tapicerki samochodowej takie jak na przykład dym papierosowy albo zapach moczu. Zaniedbywanie ozonowania klimatyzacji samochodowej jest niebezpieczne, bo prowadzi do rozwoju szkodliwych grzybów i pleśni oraz bakterii w kałach wentylacyjnych. Rozwój grzybów i pleśni może prowadzić do wystąpienia objawów alergii i astmy oskrzelowej. Z kolei rozwój bakterii może być skrajnie niebezpieczny dla zdrowia, a nawet życia kierowcy i pasażerów! W skrajnych przypadkach gdy dojdzie do rozwinięcia się bardzo dużej ilości niebezpiecznych mikroorganizmów z nawiewów może wydobywać się specyficzny, nieprzyjemny zapach przypominający pleść lub nawet zepsute jaja w takim przypadku należy niezwłocznie przeprowadzić dezynfekcję i odgrzybianie klimatyzacji. W normalnych warunkach należy wykonywać odgrzybianie klimatyzacji samochodowej nie rzadziej niż raz na rok, najlepiej w okresie wiosennym. Cenimy Twój czas dlatego oferujemy odgrzybianie i dezynfekcję klimatyzacji w Krakowie i okolicach z dojazdem do klienta.

Sprawdź dlaczego nieodgrzybiona klimatyzacja samochodowa jest niebezpieczna dla Ciebie i pasażerów

Ozon jest środkiem penetrującym i dezynfekującym każdy zakamarek klimatyzacji włącznie z parownikiem i jest uważany za najlepszy sposób na dezynfekcję klimatyzacji samochodu. W przeciwieństwie do innych metod nie pozostawia szkodliwego chemicznego zapachu, a przy ozonowaniu jest wykorzystywany gaz, który po krótkim czasie rozpada się do bezpiecznego tlenu.

Nasze certyfikowane urządzenia generują Aktywny Ozon bezpieczny dla tapicerki i elektroniki znajdującej się w Twoim samochodzie a odpowiednio dobrane parametry ozonowania zapewniają wysoką skuteczność działania. Jest to bardzo ważne, bo użycie tanich urządzeń, urządzeń przeznaczonych do dezynfekcji pomieszczeń lub brak doświadczenia osoby przeprowadzającej procedurę może spowodować poważne szkody w samochodzie - uszkodzenia tapicerki, gumowych elementów samochodu, a nawet jego elektroniki. U nas masz pewność, że procedura przeprowadzona będzie bezpiecznie i profesjonalnie.

 

Nie trać czasu na dojazd i czekanie w kolejce, my dojedziemy do Ciebie - działamy na terenie Krakowa i okolic!

Dojazd na wyznaczonej strefie jest bezpłatny!

W przypadku braku dostępu do gniazdka energii elektrycznej (na przykład pod blokiem) posiadamy własne źródło zasilania generatora!

 

Zadzwoń do nas już teraz i zamów usługę odgrzybiania i dezynfekcji klimatyzacji Aktywnym Ozonem

 

 503 716 928