Dezynfekcja poprzez ozonowanie skutecznie zabija wszelkie drobnoustroje!

 

Ozonowanie i dezynfekcja Kraków

 Postaw na Aktywny Ozon! - skutecznie rozwiążemy Twój problem

 

Ozonowanie jest jednym z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych, a na dodatek najbardziej ekologicznych rozwiązań, pozwalających na szybką dezynfekcję mieszkań, pomieszczeń użytkowych biur i przedmiotów poprzez ozonowanie. Co więcej ozon, jest nawet 50 razy bardziej skuteczny niż znany ze swojego dezynfekującego i biobójczego działania chlor. Skuteczność ozonu w niszczeniu drobnoustrojów została potwierdzona badaniami prowadzonymi w ośrodkach badawczych na całym świecie. Ozonowanie mieszkań, pomieszczeń i powierzchni Aktywnym Ozonem to innowacyjne i sprawdzone rozwiązanie.

Wysoka skuteczność dezynfekcji Aktywnym Ozonem jest podkreślona także w wytycznych Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny w opinii PZH z 2.04.2020 roku, który wskazał, że ozonowanie może być stosowane z powodzeniem w celu zwalczania koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę Covid-19 pod warunkiem, że jest ono wykonywane zgodnie ze sztuką, przez wykwalifikowany personel i zastosowaniem profesjonalnych generatorów. My spełniamy wszystkie te wymogi zapewniając Państwu w pełni efektywne zabiegi dezynfekcji pomieszczeń, przedmiotów, powierzchni, samochodów i klimatyzacji.

Zastosowanie Aktywnego Ozonu w dezynfekcji

  • Usuwanie ozonem wirusów w tym koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę Covid-19.
  • Ozonowanie mieszkań i domów
  • Neutralizacja wirusów grypy także AH1N1, AH1N2 oraz innych niebezpiecznych wirusów wywołujących zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc, przeziębienie i wiele innych chorób.
    Zabijanie chorobotwórczych bakterii wywołujących niebezpieczne choroby dróg oddechowych wraz z zapaleniem płuc i oskrzeli, anginę i inne często niebezpieczne choroby.
  • Unieszkodliwianie grzybów wraz z zarodnikami, które przyczyniają się do powstawania wielu, nierzadko przewlekłych dolegliwości zdrowotnych zwanych Syndromem Chorego Budynku (ang. sick building syndrome w skrócie SBS)
  • Unieszkodliwianie niebezpiecznych roztoczy kurzu domowego wywołujących alergię u dzieci i dorosłych domowników, ale też mogących powodować inne choroby.
  • Dezynfekcja pomieszczeń, w których przebywały chore zwierzęta domowe np. kot chory na koci tyfus (panleukopenia).
  • Dezynfekcja ferm i kurników, na których wystąpiły choroby lub w celach zapobiegawczych.
  • Dezynfekcja gabinetów weterynaryjnych, w których przebywają chore zwierzęta.

 Co to jest ozon i jakie ma właściwości? Przeczytaj na naszym blogu

 

Zadzwoń i bezpłatnie skonsultuj się z naszym ekspertem, który doradzi Ci jak pozbędziesz się problemu

 

 503 716 928